Курси / Fashion Workshop

Назад

I.mage M.aker

Для кого:

*ЦЕЙ КУРС підійде тим, хто ХОЧЕ НАВЧИТИСЯ ПОЄДНУВАТИ ОДЯГ НА ПРОФЕСІЙНОМУ РІВНІ

*ВИ ДОВІДАЄТЕСЯ ЯК ПРАЦЮВАТИ З гардеробом, як ЧИТАТИ ТРЕНДИ і передбачати МОДУ.
*ЯК КОРЕГУВАТИ ФІГУРУ ЗА ДОПОМОГОЮ кольорів,фасонів І СПЕЦІАЛЬНИХ ПРИЙОМІВ.
*ЯК ВИГЛЯДАТИ СУЧАСНО І СТИЛЬНО при невеликих витратах

Курс вам допоможе:
1.знайти стиль 
2.побудувати ідеальний гардероб
3.зрозуміти що з чим і куди одягати
4.Підкреслювати природню красу 
5.освоїти мистецтво шопінгу 
 
Курс подружить вас з модою, ви зрозумієте цю сферу зсередини☝

                                          Програма:

Урок 1.Стиль&Mода. Іміджмейкер, фешн та персональний стиліст, шопер - подібності та відмінності спеціалізацій. Стилі: основні стилі, їх ДНК і характеристики.
Урок 2 Модна ієрархія: від haute coture до mass market. Найвидатніші будинки моди та дизайнери. Звідки беруться тренди? Як впроваджувати тренди в повсякденний гардероб?  
Урок 3. Колористика& Кольоротипи. Як поєднувати кольори? Психологічний вплив кольору. Як підбирати кольори? Контрасність зовнішності та індивідуальні кольори.
Урок 4. Вертикальні та горизонтальні типи фігур. Візуальна корекція фігури. Волосся та зачіски, які підходять під природній овал лиця. Різні психотипи клієнтів в манері одягатися.
Урок 5. Основи макіяжу. Візуальна корекція. Секрети і уміння підкреслити індивідуальність кожної особи. Тенденції.
Урок 6 Як побудувати ідеальний гардероб? Розбір гардеробу. Що входить в базовий гардероб?  Як складати елементи гардеробу в єдиний довершений образ? Як комбінувати тканини, фактури і фасони? Як підбирати аксесуари та взуття? 
Урок 7. Як розвивати почуття стилю? Що дивитися на Youtube, які фільми переглянути, які журнали, інтернет-портали та книги читати? Про мистецтво шопінгу. Головні кольори сезону (Pantone). Streetstyle тенденції.
Урок 8. Практика/mass market store
Урок 9. Практика/show room
Урок 10. Prom Party

 

                      Автор курсу Галина Паньків– стиліст та блогер, прихильник ідеї мінімалізму в наших шафах і думках. З 2014 року займається стилізацією креативних зйомок для модельних агенцій, дизайнерських лукбуків та фотосесій звичайних людей, які хочуть спробувати себе у ролі моделі. Створила онлайн-простір dressmeup.com.ua де пишe про стиль, моду та натхнення. Автор онлайн-курсу “Як знайти свій стиль?”

Запишіться на курс просто зараз!

Заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зв'яжеться з Вами якнайшвидше!