Курси / Art Workshop

Назад

Академічний малюнок

              Академічний малюнок (10 занять по 2 години).

Для кого:
 -Програма, розрахована на студентів, які прагнуть навчитись з нуля або вдосконалити практичні вміння з основ академічного рисунку. У програму включені основоположні теми, які слугують підготовкою до вступних випробувань на художні спеціальності. По завершенню курсу студент зможе  самостійно виконувати завдання з рисунку будь-якої складності, аналізувати форму предметів, оперувати засобами виразності та цілісності малюнку. 
                                       

 

                                       Програма курсу

Урок 1.Ознайомлення з поняттям академічний малюнок, його завдання та особливості. Поняття композиції (компонування предметів), значення лінійної перспективи при побудові натюрморту. Види натюрмортів (простий, складний, з геометричних фігур, з побутових предметів). Вивчення понять лінійного, лінійно-конструктивного, тонового малюнку. Осі побудови. 

Урок 2.Вивчення особливостей моделювання об’єму на поверхні предметів. Значення світла та тіні при виконанні малюнку. Тонова розтяжка від темного до світлого. Особливості виконання штрихів. Матеріали: графітний олівець, гумка, папір.


Урок 3.Поняття про пропорції, побудову, тон. Малювання предметів різних за тоном, формою, величиною. Лінійна та тонова перспектива (ближче – далі). 

Урок 4.Вивчення методики та особливостей зображення голови людини, вивчення кісток та форми черепа. Завдання: Виконання лінійно-конструктивного та тонового рисунку черепа в трьох поворотах (фас, профіль, ¾). 


Урок 5.Вивчення будови та методики виконання рисунку гіпсових елементів голови Давида (скульптура Мікеланджело): око, ніс, губи, вухо. Особливості виконання тонового рисунку. Завдання: Виконання тонового рисунку елементів голови Давида (фас, профіль, ¾). Матеріали: графітний олівець, гумка, папір 

Урок 6.Вивчення поняття цілісності зображення, аналізу та узагальнення форми. Завдання: Вивчення методики виконання обрубовочної голови у фронтальному та кутовому положенні. 


Урок 7.Ознайомлення з м’язами обличчя. Їх роль у зображенні емоцій. Завдання: виконання рисунку голови-екорше у фронтальному положенні. Матеріали: графітний олівець, гумка, папір 


Урок 8.Вивчення методики та особливостей зображення голови людини в різних положеннях та поворотах відповідно лінії горизонту, вивчення пропорцій обличчя та їх співвідношення між собою. Матеріали: графітний олівець, гумка, папір -А-3.


Урок 9.Передача характеру, та подібності в портреті. Зарисовки голови людини різних вікових, етнічних та статевих категорій. Завдання: Виконати портрет людини похилого віку. Матеріали: олівець, А-3. 
Урок 10.Вивчення методики та особливостей зображення чоловічого та жіночого плечового портрету, вивчення пропорцій обличчя, плечового поясу та їх співвідношення між собою. Навчатись передавати цілісність зображення аналізувати та узагальнювати форму, передавати портретну подібність, характер моделі. 

 

Запишіться на курс просто зараз!

Заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зв'яжеться з Вами якнайшвидше!